Get Adobe Flash player

"WATERWORLD" 2015

KLUB SPORTOWY "XSKI" GLIWICE zapraszamy na obóz WAKEBORDOWY I NARCIARSTWA WODNEGO w Szczecinku.

Rozpocznij swoją przygodę z jazdą na wakeboardzie, czy nartach wodnych lub posłuchaj specjalistów i doskonal swoją technikę pływania pod okiem wykwalifikowanej kadry na naszym Obozie "WATERWORLD" edycja 2015

Obóz odbędzie się w budynku Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, znajdującym się na terenie portu nad jeziorem Trzesiecko - taka lokalizacja bardzo usprawnia organizację treningów.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych Instruktorów i zawodników. Podstawą są treningów na wodzie za motorówką i za wyciągiem, lecz bardzo ważne są przygotowawcze zajęcia kondycyjno-sprawnościowe na lądzie (ćwiczenie obrotów i skoków na sucho znacznie ułatwia wykonanie ich na wodzie). Zajęcia na wodzie są nagrywane na kamerę wideo, a wieczorami wszyscy razem oglądamy i omawiamy filmy oraz zdjęcia z treningów, dzięki czemu szybciej eliminujemy błędy i przyswajamy poprawną technikę.

Podczas treningów korzystamy z łodzi motorowej z wieżą i dodatkowym balastem oraz najdłuższym wyciągu w Polsce ok 1000m który znajduje się 300m od miejsca pobytu.

Oprócz nauki jazdy na wakeboardzie i profesjonalnych nartach wodnych (narta slalomowa, figurowa i narty skokowe) oferujemy również możliwość sprawdzenia swoich sił na wszelkiego rodzaju zabawkach holowanych za motorówką (na bananie, skaczącym materacu, paraseil), jako zajęcia uzupełniające.

Dodatkowo w zależności od chęci uczestników istnieje możliwość wyjścia do nowoczesnego parku wodnego (basen 25m, siłownia, sauna, zjeżdżalnie, etc.) w cenie wyjazdu.


Zapewniamy:
• dojazd i powrót (z Bytomia)
• zakwaterowanie w ogrodzonym i monitorowanym całą dobę ośrodku (na specjalne zamówienie i za dopłatą jest możliwość noclegu w wyższym standardzie)
• pełne wyżywienie: 3 posiłki dziennie w szkolnej stołówce
• ubezpieczenia (NNW i KL)
• sprzęt potrzebny do jazdy: wakeboard lub narty, kapok (korzystamy tylko z najwyższej klasy sprzętu marki JOBE)
• codziennie przeprowadzamy 3 - 4 treningi, ilość jazdy uzależniona jest głównie od chęci i kondycji uczestników za motorówką lub wyciągiem
• całodobową opiekę wychowawczą i zorganizowany czas wolny


Termin: nieznany

Cena obozu: 1 990 zł/ za 10 dni


Prosimy o zapoznanie się z regulaminami.

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , 604 423 260 ZAPRASZAM Maciej Kurnik