Get Adobe Flash player

Wychodząc naprzeciw realiom i zapotrzebowaniu na rynku Polskim, oferujemy Państwu ekspresowe umieszczenie firmy w Internecie. Jak dobrze Państwo wiedzą, własna witryna lub nawet sklep internetowy w dzisiejszych czasach są niezbędne. Internet jest obecnie największym i najistotniejszym źródłem informacji, coraz częściej obecne jest hasło „jeśli nie ma Cię w Internecie to nie istniejesz”.

W Polsce jest już prawie 20 milionów internautów i liczba ta stale wzrasta, w takiej rzeczywistości nie można nie posiadać choć najprostszej strony wizytówkowej. Własna strona WWW lub Sklep nawet dla najmniejszej firmy staje się koniecznością. Jest to najlepsza i najbardziej opłacalna forma reklamy.

Własna witryna jest przede wszystkim frontalnym wizerunkiem naszego przedsiębiorstwa oraz wzbudza zaufanie potencjalnych klientów. Brak strony WEB, jest sygnałem ostrzegawczym dla potencjalnych jak i obecnych klientów.

Dzięki naszemu produktowi maksymalnie do 48 godzin, będą mieli Państwo własną witrynę WWW lub Slep wraz z 3 skrzynkami mailowymi.

Zapraszam do zapoznania się z naszymi probuktami: Xsite48 i Xstore48

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Sondy

Jak ocenią Państwo nasze usługi?