Get Adobe Flash player

UWAGA!!!!!!!!!

następny egzamin na Sternika Motorowodnego odbędzie się w Bytomiu na Polu Golfowym "Srebrne Stawy" w terminie 02.09.2014

Zgodnie z nową ustawą i rozporządzeniami na śródlądziu obowiązuje tylko jeden stopień uprawnień sportowych na sterowanie łodzią o napędzie mechanicznym o mocy powyżej 10 KW bez ograniczeń mocy silnika ani powierzchni pokładu łodzi. posiadanie patentu sternika motorowodnego uprawnia również do pływania po morzu do dwóch mil morskich od brzegu.

Zapraszamy na kurs na patenty STERNIKA MOTOROWODNY

Jaka cena?
Cena kursu: 550zł plus opłata za patent 50 i egzamin 250 zł DODATKOWO PŁATNY
UWAGA!!! Uczniowie i studenci do 26 roku życia mają 50% zniżki na opłatę za egzamin 12 5zł i opłatę za patent 25 zł

Dla kogo?

Patent niezbędny miłośnikom jachtów motorowych, żaglowych, skuterów wodnych oraz nurkom, ratownikom (patent potrzebny do posiadania stopnia Ratownika WOPR) i wędkarzom.

Gdzie ORGANIZUJEMY?

Szkolenia i zajęcia organizujemy zazwyczaj na terenie całego Śląska, głównie Bytomiu (Zomerek), Gliwicach (Rzeczyce) lub Przeczyce koło Siewierza. Zbierz grupę przynajmniej 10 osób, my przyjedziemy i zrobimy kurs u Was, a Ty będziesz miał go ZA DARMO!!!

Jak wygląda szkolenie?

Kurs prowadzony jest przez doświadczonych Instruktorów PZMWiNW oraz Instruktorów Sportu Motorowodnego, w dopasowanych do Ciebie terminach - spotkania mogą odbywać się w tygodniu jak i w weekendy.
Egzaminy odbywają się co dwa lub cztery tygodnie.
Cena za egzamin i wydanie patentu: 300zł Studenci i uczniowie do 26 roku życia 50% czyli 150 zł

UWAGA następny egzamin na Sternika Motorowodnego odbędzie się w Przeczycach koło Siewierza w terminie 31.05.2014

Tylko nauka?

Nie! Dla naszych kursantów organizujemy imprezy integracyjne, podczas których wraz ze znajomymi i rodzinami mogą skorzystać w wielu ciekawych atrakcji na lądzie i wodzie - narty wodne, wakeboard, itp.

Z większością kursantów mamy stały kontakt nawet po zdaniu egzaminu - pomagamy w doborze i kupnie łodzi, transporcie jachtu oraz służymy pomocą w dalszym doskonaleniu swoich umiejętności.

Organizujemy również szkolenia i obozy dla młodzieży w zakresie narciarstwa wodnego i wakeboardu.

Jakie są wymagania?

-ukończenie 14 roku życia,
-zdjęcie (3,5x4,5cm),
-zgoda rodziców (osoby, które nie ukończyły 18 roku życia).

Zapraszamy zatem do uczęszczania na nasze kursy i podchodzenia do egzaminów, a na pewno będziecie Państwo zadowoleni z naszych usług gdyż są na najwyższym poziomie.

Klub Sportowy "Xski" Gliwice

Potrzebne dokumenty do zgłoszenia swojego udziału w kursie:

e-mailowe zgłoszenie z podstawowymi danymi kontaktowymi (Imię, Nazwisko, telefon, adres e-meilowy), lub kontakt telefoniczny z firmą IKSSKI Maciej Kurnik

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Sondy

Jak ocenią Państwo nasze usługi?